פסיכולוגית קלינית - עינת מנור

בשל משבר וירוס הקורנה הפוקד אותנו בימים אלו, אני מאפשרת לקיים פגישות גם בוידאו צ'אט באמצעות זום או סקייפ, כדי לאפשר המשך טיפול גם לנמצאים בבידוד וגם לאלו החוששים להגיע לקליניקה. אני מזמינה אתכם ליצור קשר על מנת לתאם את אופן הפגישה המתאים לכם ביותר.

שלום,

 

שמי עינת מנור, ואני פסיכולוגית קלינית, מומחית לאבחון ולטיפול במתבגרים ובמבוגרים.

במהלך עשרים שנים של עבודה קלינית אני מטפלת באנשים המתמודדים עם מגוון רחב של בעיות הנובעות מאירועי חיים, ועם קשיים הקשורים לבריאות נפשית ורגשית.

 

בעבודתי אני משתמשת במגוון שיטות המבוססות על המחקרים המתקדמים ביותר, ומתחשבת בערכים, בתכונות, במטרות ובנסיבות החיים הייחודיות של האדם היושב מולי. גישתי הטיפולית היא פסיכודינאמית, בשילוב כלים קוגניטיביים-התנהגותיים והיפנוזה, בהתאם לאישיות המטופל ולמטרת הטיפול.

חלק מהאנשים עמם אני עובדת פונים לטיפול כי הם חשים דיכאון, כעס או חרדה כבר זמן ממושך. אחרים מבקשים סיוע בהתמודדות עם בעיות חיים כמו קושי ביצירת ובשמירת קשר זוגי, קושי במציאת עבודה או בהסתגלות לעבודה חדשה, אבל בעקבות פרידה או אובדן של אדם קרוב, התמודדות עם טיפולי פוריות ועוד. ישנם אנשים שפונים לטיפול כדי ללמוד כיצד להתמודד עם מצבים מלחיצים, עם טראומות מהעבר, עם חוסר ביטחון, בעיות בדימוי העצמי ועם לבטים בזהות.

לעתים אנשים פונים לטיפול על-אף שנראה כי הם מסתגלים ומתפקדים היטב, בשל תחושה שחסר דבר מהותי בחייהם. חסרה להם תחושה של משמעות, והם מרגישים שאינם מצליחים לממש את עצמם. הם מרגישים ריקנות וזיוף בחייהם, ואף מתקשים לקיים קשרים חברתיים או זוגיים.