אודות

טיפול פסיכולוגי

בהכשרתי אני פסיכולוגית קלינית מומחית (מספר רישיון 6623), בוגרת תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בן-גוריון, ותואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה ובכלכלה, מאוניברסיטת תל-אביב.

ב-20 השנים האחרונות התמחיתי בטיפול בסוגים רבים ושונים של בעיות, תוך שימוש במגוון רחב של כלים ותפיסות טיפוליות. אני רואה חשיבות רבה למגוון השיטות שלמדתי, לאור אמונתי כי עליי להתאים את שיטת הטיפול למטופל, ולא את המטופל לשיטת הטיפול.

במסגרת עבודתי בתלמ - תחנות הקיבוצים לטיפול בילד ובמשפחה, רכשתי מומחיות וניסיון בטיפול נפשי פרטני, זוגי ומשפחתי, בילדים, מתבגרים ומבוגרים, בהדרכת הורים ובאבחון פסיכולוגי.

במרפאת החרדה של מרכז שניידר לרפואת ילדים התמחיתי בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי בילדים ובמתבגרים הסובלים מהפרעות חרדה קשות (הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית, פוביות, חרדה חברתית, חרדת מבחנים ועוד).

כמו-כן, עבדתי במרכז לבריאות הנפש באר-יעקב במחלקה אשפוזית, והתמחיתי בטיפול במבוגרים הסובלים ממחלות נפש.

אני מומחית לטיפול בהיפנוזה (מספר רישיון 30015), ומשתמשת בכלי יעיל זה הן לטיפול בבעיות ממוקדות, והן כזרז לתהליכים טיפוליים.

כיום אני מטפלת בקליניקה פרטית במבוגרים ובמתבגרים. הפגישות מתקיימות בדיסקרטיות מלאה ובאווירה אישית. לאלו מכם שלא יכולים להגיע לקליניקה, ניתן לקיים גם פגישת וידאו באמצעות חיבור לאינטרנט.

אני מאמינה כי הבסיס להצלחת הטיפול הוא התחושה כי ניתן להתחבר למטפל ולתת בו אמון. לכן, אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר, ולקבוע פגישת היכרות, עליה אני גובה חצי מהתעריף הרגיל. כך אוכל להתרשם מכם, לאבחן ולהציע את סוג הטיפול המתאים לכם, ולקושי שעמו אתם מתמודדים. כך תוכלו גם אתם להתרשם ממני באופן אישי, ולהרגיש בעצמכם אם הגעתם למקום שמתאים לכם.